הפעילות בזירה דורשת מיומנות, ידע והבנת הסיכונים ואינה מתאימה לכל אדם; פעילות ממונפת כרוכה בסיכון ממשי של אובדן מלוא כספי ההשקעה תוך זמן קצר; החברה המפעילה זירה זו פועלת כצד נגדי לעסקאות איתך, ולכן היא המוכרת כשאתה קונה והיא הקונה כשאתה מוכר.

סוחר על הזהב?
סחור על מט"ח, חוזי הפרשים וזהב

-מסחר במט"ח מסביב לשעון 24 שעות ביום, 5 ימים בשבוע
-בחירה בין 2 מערכות מסחר: MT4 וה-TSII של קבוצת FXCM
-תוכל לסחור בתנאים משתלמים מהמחשב, מהטאבלט ומהמובייל

Trading Station II

מערכת הבית של FXCM העולמית הינה בלעדית וייחודית, בעלת ממשק ידידותי וכלים מתקדמים. מצוידת במערכת גרפים מקצועית שמאפשרת לך לסחור ישירות מהגרפים. ה-Trading Station II זמינה ב-3 גרסאות: גרסת שולחן העבודה, גרסת ה-Web (חלופה מצוינת לבעלי מחשב Mac) וגרסת המובייל – כדי שתוכל לסחור בכל עת ומכל מקום!

 

Meta Trader 4

מערכת המסחר הפופולארית בעולם, עם חוויית מסחר משודרגת על ידי קבוצת FXCM: מגוונת יותר, מקצועית יותר וחווייתית יותר. המערכת כוללת כלים ויישומים שיהפכו את המסחר שלך ליעיל ועוצמתי יותר. בנוסף, המטה-טריידר 4 של FXCM מותאמת למתכונת ביצוע העסקאות "ללא דסק מסחר" של FXCM בצמדי מטבעות, שמקנה לך גישה ישירה לשוק הבין-בנקאי ללא ניגוד אינטרסים.1

 

 •  סוחרים ברחבי העולם

  הצטרף לכ-130,000 סוחרים פעילים ברחבי העולם.2

 •  חסכון

  חסכון בעמלות המסחר3

 •  אפליקציות מסחר

  העצם את חוויית המסחר עם אפליקציות מסחר בלעדיות4

 • 5 כלים יחודיים

  השתמש בחמשת כלי המסחר היחודיים של FXCM

חשבון מסחר אמיתי

עדיין לא פתחת חשבון אמיתי
ב-FXCM ישראל?

<<לחץ כאן>>>

שאלות ותשובות

לכל שאלה נוספת הינך מוזמן
לשלוח לנו אימייל ל-sales@fxcm.co.il או התקשר 03-5101317

מידע נוסף

איך פותחים חשבון מסחר אמיתי ב-FXCM ישראל?

הינך מוזמן להיכנס לעמוד הבא, למלא את הפרטים בהתאם לשלבים המצויינים בעמוד.

מה הן דרכי ההפקדה?

ניתן להפקיד באמצעות 2 דרכים: 1. כרטיס אשראי. 2. העברה בנקאית

גלה מגוון רחב של מדריכים

מגוון רחב של מדריכים עבור סוחרים מתחילים ומתקדמים
למדריכים נוספים לחץ כאן.

חנות האפליקציות של FXCM ישראל

בחנות האפליקציות של FXCM תמצא מגוון רחב של כלים, פתרונות למסחר, אינדיקטורים ועוד..
כנס לחנות האפליקציות כבר עכשיו.

1החברה פועלת לצימצום ניגודי עיניינים הנובעים מתוך פעילות החברה בין החברה לבין לקוחותיה, על אף האמור ישנם ניגודי עיניינים אינהרנטיים במסגרת ניהול זירת הסוחר. לקריאת מדיניות ניגוד העיניינים, לחץ כאן
2סוחרים ברחבי העולם בקרב קבוצת FXCM העולמית.
3לעמוד העמלות, לחץ כאן
4מוצרי מסחר אוטומטיים (אלגו טריידינג) חסומים ללקוחות ישראלים. FXCM ישראל אינה צד בקביעת מדיניות רכישת האפליקציות או תמחורן, אלא זו נקבעת ע"י קבוצת FXCM הבינלאומית. האפליקציות של FXCM האפליקציות המוצגות אינן מתחשבות בנסיבות האישיות או מטרות המסחר שלך, ולכן, אין להחשיב אותן כהמלצה אישית או ייעוץ השקעות. ביצועי העבר אינם מעידים על תוצאות עתידיות.
גילוי סיכונים:
FXCM ישראל הינה שמה המסחרי של חברת אפ.אקס.סי.אם טריידינג בע"מ אשר קיבלה רישיון להפעלת זירת סוחר מרשות ניירות ערך. אין באישור שנותנת רשות ניירות ערך לניהול הזירה אישור לטיב המסחר בזירה או במכשירים הפיננסיים הנסחרים בזירה, או אישור כי מדובר באפיק השקעה בטוח או מומלץ. הפעילות בזירה דורשת מיומנות, ידע והבנת הסיכונים ואינה מתאימה לכל אדם. פעילות ממונפת כרוכה בסיכון ממשי של אבדן מלוא כספי ההשקעה בתוך זמן קצר. מינוף בשיעור גבוה יכול לפעול לרעתך כשם שהוא יכול לפעול לטובתך. לפני קבלת ההחלטה על השקעה, שקול ברצינות את מטרות ההשקעה, רמת הניסיון שלך ומידת הסיכון שברצונך לקחת. אין לסחור בכסף שאינך יכול להפסיד. קיימת האפשרות שתספוג הפסד בגובה סכום הפקדתך ולכן אל לך להשקיע כספים שאינך יכול להרשות לעצמך לאבד. עליך להיות מודע לכל הסיכונים הכרוכים במסחר ממונף ולהיוועץ ביועץ פיננסי עצמאי אם יש לך ספקות כלשהן. אפ.אקס.סי.אם טריידינג בע"מ עשויה לספק סקירות שוק שאין לראות בהם ייעוץ להשקעה. אפ.אקס.סי.אם טריידינג בע"מ עשויה לספק פרשנות כללית, אשר אינה מהווה ייעוץ השקעה, המתחשב בצרכיו ובנתוניו האישיים של כל אדם, ואין לראות בה ככזו. על כן, מומלץ להתייעץ עם יועץ פיננסי בלתי תלוי. אין באמור ערובה להשגת תשואה חיובית כלשהיא ו/או לכך שלא יגרמו הפסדים. אפ.אקס.סי.אם טריידינג בע"מ אינה נושאת באחריות לכל טעות, אי דיוקים או השמטות ואינה ערבה לשלמותו של המידע, הטקסט, הגרפיקה והקישורים הכלולים בחומרים הללו. אנא עיין וקרא לעומקו את הסכם הלקוח לפני שאתה מקבל החלטה.